Firmalarımız

2009 yılında AZİM UN GIDA SAN VE TİC AŞ. Unvanı ile kurulan Azim un fabrikası en son teknoloji ile donatılmış tesisinde tam-otomasyon ile el değmeden üretim ve son teknoloji ürünlerin kullanıldığı kalite kontrol laboratuvarları ile hizmet vermektedir.

2010 yılında faaliyete geçen AZİM UN günlük 100 ton üretim kapasitesine sahipken yaptığı yatırım ve çalışmalar sonucu üretim kapasitesini 500 ton a yükseltmiştir.

AZİM UN ‘un modern ve son teknoloji ile donatılmış tesisleri ISO 9001:2000 kalite yönetim belgesine sahip olup Helal Hizmet Sertifikası ile hizmet vermektedir.

2010 yılından beri hizmette olan AZİM UN, Avrupa Birliği Standartlarına uyumlu çalışmaları ile ürünlerin tüketiciye ulaşmasında güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Sürekli kalite kontrol felsefesi ile ilerleyen ve uzman gıda mühendislerinden destek alan AZİM UN yıllardır müşterilerinin yakından bildiği kalite ve güvenilirliği ile hizmet vermektedir.

Türkiye’nin un ihraç eden en büyük firmalarından biri olan AZİM UN ülkemize döviz girdisi sağlayarak ülke ekonomisine katkı sağlayan bir kuruluştur.

AZİM UN GIDA SAN VE TİC AŞ vizyonu, yıllardır süregelen güvenilirliğini ve müşteri memnuniyetini devam ettirmektir. Kalite çıtasını her zaman daha yükseğe taşımak amacıyla daha iyi hizmet vermek ve alanında en iyi olmak Azim Un ‘un öncelikli hedefidir.

Web Sitesine Git


AKHAN UN’un uzman mühendis kadrosu Ar-Ge çalışmalarını, dünyadaki güncel teknoloji ve gelişmelere paralel olarak sürdürmektedir. Son teknoloji ile donatılmış tesisleri ISO 9001:2000 kalite yönetim belgesine sahip olup Helal hizmet sertifikası ile hizmettedir.

Avrupa birliği standartları ve uzman ekibiyle AKHAN UN müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunarak alanında lider olmayı hedeflemektedir.

Kalite ve hizmet politikaları ile öne çıkmış olan AKHAN UN ihracatta önemli bir rol oynayarak ülkemize döviz girdisi sağlamakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

AKHAN UN kurulduğu günden itibaren süregelen güvenirliliğini ve kalitesini tecrübeli ekipleri ile sağlamaktadır. Uzman kişiler tarafından üretim her basamakta kontrol edilmektedir. Ekiplerin bilgisi, gıda teknolojileri ve gıda güvenliği eğitimleri ile her zaman güncel tutulmaktadır.

Web Sitesine Git


1991 yılında 960 Ton/Gün kapasiteyle faaliyete geçen Mardin Yem Fabrikası en kısa sürede gerek kapasitesiyle gerek kalitesiyle Güneydoğuda bölgesinin en büyük ve en nitelikli yem üreten fabrikası haline gelmiştir. Büyükbaş, Küçükbaş ve Kanatlı hayvan besiciliğinde ihtiyaç duyulan bütüm yem çeşitleri modern metodlarla uluslar arası norm ve standartlara göre üretilmekte ve bilgi işlem merkezimizde değerlendirilmektedir.