1

BİZKİMİZ


Azim Group 2000 yılında kurulmuş olup kaliteli ve yenilikçi üretim yöntemleri ,alanında  hizmet  farkı ile üretimini Avrupa standartlarında sürdürmektedir. Türkiye’de ve Dünya’da tüketicilerinin hizmetinde olan Azim Group ; AZİM UN ve AKHAN UN ile gıda sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Azim Group donanımlı ve tecrübeli uzman gıda mühendisi ekipleri ile dokuz yüz kişiyi aşkın bir kadroya sahiptir. Azim Un ve Akhan Un en son teknoloji ile donatılmış tesislerde üretim yapmakta ve tam-otomasyon ile el değmeden üretim sağlamaktadır.

Azim Group’un modern ve teknolojik sistemler ile donatılmış tesisleri ISO 9001:2000 kalite yönetim belgesine sahiptir.

Azim Group müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve kaliteli hizmet devamlılığını her zaman yukarı taşımayı amaçlayarak gıda sektöründe önemli bir yere sahip olmuştur. Türkiye’deki en önemli un üretim tesisleri Azim Un ve Akhan Un ihracatta her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren bir politikayla global bir tüketici kitlesine hizmet vermektedir.

3

İnsan KaynaklarıPolitikası

Azim Un çalışanlarının verimli ve donanımlı olmasını sağlamak, işe alım sürecinde adaylara eşit fırsatlar tanıyarak ve adaletli bir değerlendirme yaparak seçmek insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

AZİM UN’da çalışanların eğitim ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler düzenlemek, iş güvenliğini sağlamak ve güvenli bir ortamın oluşması amacıyla çalışmalar yapılması önceliktir.